Epson WorkForce DS-770

Epson Stock Code: B11B248401

Epson WorkForce DS-770  

 Ürün no: B11B248401    EAN: 8715946629766
 

Yenilikçi ofis tipi tarayıcı

Birçok belgenin hızlı ve yüksek verimli taranmasını sağlamak için yenilikçi özelliklere sahip akıllı kompakt sayfa beslemeli tarayıcı.
 • Hassas belgeler için Yavaş Mod
 • Sıkıcı çift besleme işine son
 • İsteğe bağlı düz yatak kiti
Yüksek kalitede veri bütünlüğü sağlayan esnek kağıt kullanımı ve yenilikçi akıllı özelliklere sahip WorkForce DS-770, bir kurumun iş akışına oldukça verimli ve basit entegrasyon sağlamaya yönelik olarak donatılmıştır. 100 sayfalık ADF ve 45 sf./dak./90 gör/dak'ya kadar tarama özelliğine sahip bu cihazlar, iş açısından kritik belgelerinizi hızlı bir şekilde almanızı, paylaşmanızı ve indekslenen depolama yapmanızı sağlayan geniş yelpazede kağıt kullanımı seçeneği sunar.

Genel bakış

Akıllı özellikler verimliliği, doğruluğu ve veri güvenilirliğini iyileştirir
Sektörde bir ilk olan1 ve buruşuk veya hassas belgelerin taranmasını sağlayan yavaş mod ile, zorlu kağıtların taranması hiç bu kadar kolay olmamıştı. Aktif Ayırma Rulosu Sistemi, can sıkıcı olan belgelerin çift beslenmesi işlemini önleyerek tüm kağıtların taranmasını sağlar ve Çift Besleme Algılaması Atlama (DFDS) işlevi, zarflar veya üzerinde yapışkan notlar bulunan belgeler gibi zor kağıtları tarayabileceğiniz anlamına gelir. Otomatik Tarama Modu, çok sayıda belgenin tek bir dosya olarak taranmasını ve böylece yönetilebilir miktarlar olarak işlenebilmesini sağlar.

Son derece esnek
İsteğe bağlı düz yataklı tarayıcı dönüştürme kiti, pullardan pasaportlara ve kitaplara kadar çok çeşitli belgelerin etkili bir şekilde işlenmesini sağlar. Tek geçişli ve çift taraflı tarama, belgelerin hızlı bir şekilde işlenmesini sağlar, buna karşılık 27 gsm kadar ince bir kağıttan 413 gsm kadar kalın bir karta kadar, çok farklı kağıt türlerini taramak mümkündür. A3 taşıyıcı tabaka, otomatik olarak büyük belgeleri dijital olarak birleştirerek, süreci hızlandırır.

Esnek bağlanabilirlik
Belge Yönetim Sistemlerine gelişmiş uyumluluk için TWAIN, WIA ve ISIS sürücülere sahip yüksek hızlı USB 3.0.

Görüntü iyileştirme ve belge yönetimi yazılımı
Epson Scan 2.0 yazılımı, çarpıklık giderme ve otomatik döndürme gibi özelliklerle görüntülerin düzenlenmesini kolaylaştırır, buna karşılık Document Capture Pro, tek bir düğmeye dokunarak elektronik belgeleri yakalamak ve depolamak için olan kullanımı kolay bir çözümdür.

Temel Özellikler

 • Yavaş Moduyla sektörde bir ilk1
  Buruşmuş, uzun veya hassas belgeleri dosya boyutlarını artırmadan tarayın
 • Aktif Ayırma Rulosu Sistemi
  Can sıkıcı olan belgelerin çift beslenmesi işlemini önler ve tüm kağıtların taranmasını sağlar
 • İsteğe bağlı düz yataklı tarayıcı dönüştürme kiti
  Pullardan pasaportlara, kitaplara ve daha fazlasına kadar çeşitli öğelerin taranabilmesini sağlar
 • Otomatik Tarama Modu
  Belgeleri yönetilebilir miktarlarda hızlı bir şekilde işleyin.
 • İsteğe Bağlı Ağ Arabirimi
  Bas-tara ve önceden tanımlanmış iş profilleri ile birden fazla kullanıcı arasında kolay paylaşım